KONST / Litografier / Färglitografi 13899269

nr 1389 9269

Färglitografi

Jane Humphrey. Signerad, numrerad 39/60, daterad 1976. Motivet: 49x40, yttermått inklusive ram: 69x61 cm

måndag 5 april 2021
kl 18:33:19